Приготовьтесь получать подарки

01.03.2012

Danfoss Expert: нова програма для професійного зростання монтажників
Компанія Danfoss розпочинає цілком нову програму для професійного зростання монтажників із назвою Danfoss Expert. Програма запускається через веб-сайт www.expert.danfoss.ua, що містить низку інструментів і знань, призначених дещо полегшити життя монтажників обладнання Danfoss та DEVI

На новому сайті монтажники зможуть брати участь у відповідних курсах електронного навчання, мати доступ до корисних інструментів та отримувати підтримку та інформацію щодо продуктів і подій. «Ми насправді хочемо зробити щось надзвичайне для наших монтажників. Вони є найважливішою ланкою між нами та користувачами, які купують наші продукти», — каже Віталій Рудой, керівник напрямку Системи опалення компанії «Данфосс ТОВ». Усе, що потрібно зробити монтажникам, — це зареєструватися на веб-сайті.

Додаткова перевага участі у програмі Danfoss Expert полягає в тому, що монтажники автоматично беруть участь у найбільшому змаганні серед монтажників Danfoss і DEVI та мають нагоду виграти чудові призи.

Змагання базується на простій системі жеребкування, яка працює таким чином: коли монтажник купує певний продукт Danfoss та/або DEVI, він переходить на веб-сайт, щоб зареєструвати придбання. За кожний зареєстрований продукт нараховується відповідна кількість балів. Що більше балів, то більше шансів виграти.

Кожного місяця розігрується 5 призів, а після закінчення змагання, у грудні 2012 року, буде проведено фінальний розіграш головного призу – трьох LED телевізорів SONY, діагоналлю 40 дюймів. Кожного місяця визначатиметься спеціальний продукт – «продукт місяця», придбання якого принесе монтажникам додаткові бали.

Це змагання проводиться майже у всіх країнах Європи. В Україні змагання розпочинається 1 березня та триватиме до 30 листопада 2012 року включно.

Більш детальну інформацію про умови проведення змагання, про продукти, які беруть участь в змаганні, а також про призи можна отримати безпосередньо на веб-сайті

www.expert.danfoss.ua.

Архив новостей