Поїздка партнерів ТОВ «Сахара» на виробництво ТМ «Chaffoteaux» в Італії

24.07.2012

            З 9-го по 12 липня 2012 року відбулась поїздка партнерів ТОВ «Сахара» на виробництво ТМ «Chaffoteaux» в Італії .
Chaffoteaux - відомий французький бренд , що входить до складу одного з найбільших в світі концернів « Ariston Thermo Group, з 1914 року займається виробництвом теплотехнічної продукції та вже майже 100 років є символом інновацій та енергозбереження
.

Завод з виробництва газового обладнання Сhaffoteaux у м.Osimo :
     Збудований у 1998 році
     Площа виробничих цехів 20500м.кв
     Виробнича потужність 1250 котлів за зміну
     Склад готового виробу 7500 кв.м
     Річний обсяг виробництва 700000 шт. в рік
     На заводі працює 210 працівників :
     50 - менеджери
     20 - контроль та покращення якості.

            Провідний інженер бренду Сhaffoteaux Tito Labieno Massaccesi ознайомив з новою лінійкою обладання та надав найповнішу технічну інформацію . Особливу увагу було приділено конденсаційним газовим котлам , зокрема моделі - Chaffoteaux PIGMA GREEN. Незабутні враження отримані від екскурсії по виробничих цехах підприємства , обладнаних найсучаснішим роботизованим обладнанням. Найважливішою частиною на виробництві є перевірка та тестування котлів , які проводяться найкращими спеціалістами на спеціалізованому обладнанні.
Сучасна розробка роботизованого пакування продукції дозволяє відмовитися від пінопласту при упаковці котлів ,що забезпечує зменшення об’єму при транспортуванні та надійне зберігання продукції.
             Завод геліосистем Сhaffoteaux , який знаходиться у містечку Serra de Conti, обладнаний роботизованою лінією для виробництва та тестування сонячних колекторів , а також має власну лабораторію. На заводі працює 26 висококваліфікованих спеціалістів . Роботизоване устаткуваня , що встановлене на заводі дозволяє скоротити час виготовлення продукції та підвищити її якість. Невід’ємною частиною поїздки став відпочинок на італійському узбережжі, в курортному містечку Numana . І звичайно , перебування в Італії супроводжувалось чудовою національною кухнею та вином.
Завершувалась поїздка в одному з найчарівніших міст планети - Венеції , що падарувало чарівні та незабутні враження всім партнерам. Надіємось що перебування на виробництві ще раз підтвердило партнерам статус Chaffoteaux - як високотехнологічної та інноваційної компанії , що створює сучасні та якісні продукти для систем теплопостачання.

Наш партнер: http://www.sahara.com.ua

Архив новостей